Unia Europejska flaga logotyp

Wyposażenie

Jaką szafkę narożną wybrać do kuchni?

Jaką szafkę narożną wybrać do kuchni?

Urządzasz kuchnię i zastanawiasz się, jaką szafkę umieścić w rogu, żeby optymalnie wykorzystać przestrzeń? A może już masz umeblowaną kuchnię, ale drażni Cię, że przedmioty w narożniku są trudno dostępne? Przyjrzyjmy się wspólnie trzem nowoczesnym rozwiązaniom, które marka PEKA opracowała, by jak najlepiej zagospodarować szafkę narożną. Każde z nich zostało stworzone w oparciu o potrzeby użytkowników i może służyć do przechowywania innego rodzaju sprzętu. Dzięki tym systemom powierzchnia przechowywania w szafkach narożnych w kuchni jest maksymalnie wykorzystana, a znajdujące się w nich przedmioty łatwo się wkłada i wyjmuje.

Czytaj więcej
Jak oszczędzać wodę – ekologiczne rozwiązania w Twoim domu

Jak oszczędzać wodę – ekologiczne rozwiązania w Twoim domu

Jak w dobie inflacji i niepewnej sytuacji na rynku energetycznym radzić sobie z wydatkami? Eksperci przekonują, że oszczędzać można na wiele różnych sposobów. Przyjrzyjmy się, co możemy zrobić w swoim domu. Jakie rozwiązania możemy wybrać do kuchni i łazienki, tak aby zadbać nie tylko o własne fundusze, ale też o środowisko naturalne i zasoby wody zmniejszające się na świecie z roku na rok? Wspólnie z marką Kludi, producentem renomowanych baterii łazienkowych i kuchennych, prześledźmy innowacyjne rozwiązania, stworzone po to, by nasz dom mógł być bardziej ekologiczny.

Czytaj więcej
Perfekcyjnie uporządkowana kuchnia, czyli zalety szafek cargo

Perfekcyjnie uporządkowana kuchnia, czyli zalety szafek cargo

Co zrobić, żeby utrzymać porządek w szafkach w kuchni? Czy można w prosty sposób przeorganizować system przechowywania produktów spożywczych i akcesoriów kuchennych? Do czego służy szafka cargo i jak ją zagospodarować? Wspólnie z marką PEKA pokazujemy, że dzięki meblom kuchennym, wyposażonym w wysuwany system z półkami, oszczędza się czas, zyskuje łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów i maksymalnie wykorzystuje miejsce, które w niejednej kuchni jest na wagę złota.

Czytaj więcej
Relaks pod prysznicem – pomysły na aranżacje z zestawami natryskowymi

Relaks pod prysznicem – pomysły na aranżacje z zestawami natryskowymi

Poranny prysznic dodaje energii i pozwala nam dobrze rozpocząć dzień. Po treningu – zapewnia odświeżenie oraz lepsze funkcjonowanie podczas kolejnych zajęć. A wieczorny prysznic to zasłużony relaks po intensywnym czasie pracy i logistycznych wyzwań związanych z codziennym funkcjonowaniem. Jak zaprojektować przestrzeń swojej łazienki, żeby była wygodna, praktyczna i jednocześnie ergonomiczna? Razem z marką Kludi, producentem armatury łazienkowej i kuchennej, podpowiadamy, jakie wybrać rozwiązania, żeby prysznic stał się jedną z najprzyjemniejszych chwil dnia.

Czytaj więcej
Nowoczesny design stawia na oszczędność

Nowoczesny design stawia na oszczędność

Postaw proekologicznych nikt już dziś nie postrzega w kategoriach trendu propagowanego jedynie przez radykalnych zwolenników ruchu zero waste. Eko-nawyki stały się częścią naszej codzienności. Segregujemy śmieci, na zakupy bierzemy torby wielorazowe, w miarę możliwości wybieramy rower zamiast samochodu. Ale jak troska o środowisko wyraża się w naszym mieszkaniu? Czy remontując dom, można wybrać rozwiązania, które są nie tylko estetyczne i podnoszą komfort jego mieszkańców, ale też pozytywnie wpływają na środowisko? Jak najbardziej! Poniżej przedstawiamy sposoby na to, jak zadbać o naturę w eko-łazience.

Czytaj więcej
Stoły z duszą

Stoły z duszą

Piękny, drewniany stół z blatem wykonany ze starego drewna, materiału kształtowanego przez czas to mebel, który z pewnością stanie się centrum Twojego domu. To wokół tego unikalnego przedmiotu skupia się życie każdej rodziny. Przestronny stół, wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół, gdzie stary rustykalny blat umiejętnie połączony został z modernistyczną i minimalistyczną konstrukcją nóg to hit ostatniego sezonu. Mebel ten sprawi, że wnętrze Twojej jadalni nabierze niepowtarzalnego wyglądu.

Czytaj więcej
Wyposażenie garażu i piwnicy - jak skompletować i na co zwrócić uwagę?

Wyposażenie garażu i piwnicy - jak skompletować i na co zwrócić uwagę?

Dobrze zaprojektowany garaż jest nie tylko bezpieczny, ale również funkcjonalny. Nie jest to jedynie miejsce, gdzie przechowujemy auto, czy też sprzęt sportowy. Wiele osób wykorzystuje to pomieszczenie do majsterkowania lub drobnych napraw. Warto z głową zaplanować wyposażenie garażu, tak aby nie gromadzić niepotrzebnych produktów, które będą jedynie zabierać cenną przestrzeń.

Czytaj więcej