Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Seria LS990 w kolorach Le Corbusier – Twoja inspiracja designem!

Kolor przełącznika LS990 może być idealnie dobrany do barwy ściany, na której się znajduje.

Firma JUNG, lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań elektroinstalacyjnych, oferuje swój klasyczny przełącznik LS990 w 63 oryginalnych kolorach. Ich koncepcję opracował Le Corbusier, jeden z najważniejszych oraz najbardziej wpływowych architektów, urbanistów i projektantów XX wieku. Ta innowacyjna linia produktów pozwala stworzyć wyjątkowe, harmonijne i przyciągające uwagę wnętrza.

Unikalne barwy

Seria LS990 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kolekcji elektroinstalacyjnych na rynku. Charakteryzuje się minimalistycznym designem, precyzją wykonania i wysoką jakością materiałów. Dzięki współpracy z Fondation Le Corbusier, JUNG wprowadził unikalne barwy Le Corbusiera do tej cieszącej się ogromną popularnością serii. Le Corbusier to architekt i projektant, który był jednym z pionierów modernizmu. Kolorystyka Le Corbusiera bazuje na harmonijnym połączeniu odcieni, które tworzą spójną całość i wpływają na nasze samopoczucie oraz odbiór otoczenia.

0
Siła kontrastu – przełącznik w kolorze schodów, wyróżniający się na tle ściany.

Genialny architekt

Le Corbusier, właśc. Charles-Édouard Jeanneret-Gris (1887-1965), był jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych architektów, urbanistów oraz projektantów XX wieku. Urodzony w Szwajcarii, pracował głównie we Francji, gdzie znacznie przyczynił się do rozwoju modernizmu architektonicznego. Był nie tylko architektem, ale również pisarzem, malarzem i teoretykiem. Jako jeden z pierwszych podjął próbę zmiany podejścia do projektowania, zakładając, że architektura powinna być odpowiedzią na zmieniające się potrzeby społeczne i technologiczne. Prace Le Corbusiera charakteryzują się funkcjonalizmem, minimalizmem i zastosowaniem nowoczesnych materiałów, takich jak żelbet, szkło czy stal. Le Corbusier dążył do stworzenia racjonalnych, ergonomicznych przestrzeni, które spełniałyby potrzeby mieszkańców i sprzyjałyby ich dobrostanowi. I takie właśnie są przełączniki światła z serii LS990 marki JUNG, dostępne w palecie barw stworzonej przez tego genialnego architekta.

Zaaranżujmy swoje wnętrze

Dzięki serii LS990 w kolorach Le Corbusier można eksperymentować z różnymi paletami kolorów i stworzyć unikalne aranżacje, które odzwierciedlają osobowość i styl osób, korzystających z danego wnętrza. Wybierając odpowiednie odcienie, możemy podkreślić wybrane elementy przestrzeni albo stworzyć spokojną, harmonijną atmosferę. Wśród dostępnych kolorów znajdują się zarówno jasne, subtelne odcienie, jak i głębokie, wyraziste tonacje. Dzięki temu łatwo stworzyć, co tylko sobie wymarzymy – stonowaną przestrzeń w odcieniach niebieskiego, energetyczne wnętrze w kolorze czerwieni lub minimalistyczny design w neutralnych barwach.

Funkcjonalne i nowoczesne

Nie tylko estetyka jest ważna – seria LS990 w kolorach Le Corbusier charakteryzuje się też wysoką funkcjonalnością i korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które zostały zastosowane w przełącznikach światła, a także gniazdkach elektrycznych, regulatorach oświetlenia i czujnikach ruchu. Te wszystkie elementy można dopasować do siebie kolorystycznie. Dzięki serii LS990 w kolorach Le Corbusier, tworzenie unikalnych i harmonijnych wnętrz staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Pozwólmy sobie na kreatywność i stwórzmy wnętrza zachwycające kolorami, funkcjonalnością i wyjątkowym designem!

0
Nowoczesne technologie w barwach Le Corbusier są na wyciągnięcie ręki.