Wykorzystanie mechanizmów AI w branży Home & Decor

Wykorzystanie mechanizmów AI w branży Home & Decor

Silnikiem napędowym rozwoju nowoczesnej gospodarki opartej o wysoką technologię stają się systemy uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Technologia ta pozwala na przyspieszenie przemian na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Społeczeństwo coraz częściej spotyka się z urządzeniami i narzędziami wykorzystującymi mechanizmy AI, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Czytaj więcej
AboutDecor na 4Design Days

AboutDecor na 4Design Days

AboutDecor na największych targach architektury, designu i wyposażenia wnętrz - 4Design Days. W dniach 27-30 stycznia 2022 będziemy gościć na 6. już edycji najbardziej prestiżowego wydarzenia poświęconego rynkowi designu, architektury wnętrz i wzornictwa - 4Design Days w Katowicach. To największe tego typu spotkanie specjalistów z branży home&decor w tej części Europy, które odbywa się jak co roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Czytaj więcej
Jak urządzić mały salon w bloku?

Jak urządzić mały salon w bloku?

Zastanawiasz się jak urządzić mały salon? Mamy kilka gotowych pomysłów, które zainspirują Cię i pomogą wybrać odpowiednią dla ciebie aranżację małego salonu. Podpowiemy, jak rozplanować niewielką przestrzeń mieszkania, aby była funkcjonalna i aby dobrze się prezentowała. Salon jest wizytówka naszego mieszkania a zarazem najbardziej wielofunkcyjną przestrzenią w naszym domu. Salon pełni role pokoju dziennego, jest miejscem odpoczynku, domowym biurem a także jadalnią i niejednokrotnie sypialnią. Aby ta przestrzeń dobrze się prezentowała a jednocześnie była funkcjonalna i praktyczna trzeba ja dobrze zaplanować.

Czytaj więcej
Joga dla początkujących w domu. Jak zaaranżować przestrzeń do praktyki jogi?

Joga dla początkujących w domu. Jak zaaranżować przestrzeń do praktyki jogi?

Znaczenie jogi jest aktualnie bardzo spłaszczone i nawiązuje w większej mierze do aktywności fizycznej, pomijając nieraz całkowicie jej duchowy i metafizyczny wymiar. Takie uszczuplenie i degradacja wyższych celów nie stanowi wielkiego problemu. Joga daje wolny wybór i jeśli, ktoś czerpie z niej jedynie ten jeden pierwiastek fizyczności ma do tego prawo i nie można tego krytykować. Wnikając jednak głębiej w istotę jogi można odkryć nie tylko, dające siłę i elastyczność pozycje, ale także metodę kształtowania siły umysłu i wewnętrznego spokoju.

Czytaj więcej
Jak urządzić sypialnię?

Jak urządzić sypialnię?

Sypialnia to miejsce relaksu. Urządzając sypialnię kierujmy się naszym indywidualnym projektem. Lubisz spać? Odpowiedź jest oczywista, że musisz zainwestować w dobry, wysokiej jakości materac. Sypialnia to też miejsce, w którym ćwiczymy czy też wykonujemy pracę zdalną. W zależności jakimi jesteśmy osobami taki kolor wybierzmy. Koloroterapia to jest współczesna terapią kolorem, czyli metodą leczniczą. Już w starożytności wykorzystywano wpływ kolorów na zdrowie i samopoczucie. W związku z tym, że w sypialni się wyciszamy to wybierzmy stonowane barwy, aby oczy po ciężkim dniu odpoczęły, a Ty zyskasz poczucie równowagi i spokoju. Dobór dodatków w sypialni też jest bardzo ważnym elementem w aranżacji sypialni.

Czytaj więcej
Drzwi białe wewnętrzne pokojowe. Modne aranżacje.

Drzwi białe wewnętrzne pokojowe. Modne aranżacje.

Niezależnie od tego czy nasze wnętrze zostało urządzone w stylu romantycznym, vintage, skandynawskim czy też nowoczesnym, montaż białych drzwi będzie świetnym rozwiązaniem. Jasne kolory optycznie powiększają wnętrze i rozjaśniają je. Jako, że drzwi są pokryte specjalnym lakierem, nie ma żadnego problemu z utrzymaniem ich w czystości. Jeśli ktoś ceni sobie uniwersalne rozwiązania, to zakup białych drzwi będzie dla niego strzałem w dziesiątkę.

Czytaj więcej
Nowoczesny dywan shaggy - pomysłowy dodatek w aranżacji salonu.

Nowoczesny dywan shaggy - pomysłowy dodatek w aranżacji salonu.

Dywan shaggy to jeden z najmodniejszych dodatków do pokoju dziennego. Pięknie się prezentuje, jest bardzo przyjemny w dotyku, a także dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Dlatego też nie powinniśmy mieć żadnego problemu z tym, aby dobrać go do naszego wnętrza i naszych potrzeb. Co warto wiedzieć na temat tego dywanu i jak zaaranżować go w pokoju dziennym?

Czytaj więcej