Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp

ABOUTDECOR Sp. z o. o. Realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

Wdrożenie międzynarodowego portalu Aboutdecor z nowatorskim podejściem w prezentacji danych i nawiązywaniu relacji biznesowych w branży Home&Decor.

 

Celem projektu jest rozwinięcie w Polsce Wschodniej działalności biznesowej ABOUTDECOR Sp. z o.o. w oparciu o innowacyjność produktową w ujęciu światowym. W efekcie realizacji projektu na rynek zostanie wprowadzony portal Aboutdecor łączący przedstawicieli branży Home&Decor - producentów oraz usługodawców z Klientami końcowymi. Atutem rozwiązania jest zaangażowanie mechanizmu AI do precyzyjnego otagowywania i oznaczania inspiracji i produktów w serwisie na podstawie zdjęć bez konieczności angażowania człowieka. Niezmiernie cennym elementem jest skalowalność rozwiązania na rynkach zagranicznych, co wpłynie na systematyczne zwiększanie poziomu ekspansji.

W zamierzeniu działań projektowych jest pozyskanie rentownych rynków, w których efektywnie zostanie przyjęta innowacyjność i funkcjonalności serwisu Aboutdecor, zwiększenie zespołu, stałe monitorowanie i wychodzenie naprzeciw oczekiwań użytkowników serwisu, osiągnięcie rozpoznawalności serwisu i znaczącej pozycji na rynku.

Dofinansowanie projektu z UE: 989 060,00 zł Koszt całkowity projektu: 1 292 216,00 zł

Efektem wdrożenia projektu jest powstanie skalowalnego serwisu Aboutdecor na rynku krajowym oraz międzynarodowym działającym w branży Home&Decor wykorzystującego mechanizmy AI do rozpoznawania treści na zdjęciach celem lepszego dopasowania contentu do potrzeb użytkownika.

Fundusze europejskie flaga logotypRzeczpospolita Polska flagaUnia Europejska flaga logotyp