Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Spieki wielkoformatowe Paradyż – nowe możliwości w Twoim domu

Spójny design przestrzeni kuchennej z wykorzystaniem spieków wielkoformatowych TRI-D

Przepiękne wzornictwo, ergonomiczność i najwyższa jakość – takie są spieki wielkoformatowe Ceramiki Paradyż. Doskonale się sprawdzają jako materiał do blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, okładzin kominkowych i wysp kuchennych. Spieki wielkoformatowe TRI-D, dzięki odpowiedniej technice barwienia, zachowują kolor nie tylko na powierzchni, ale też w przekroju. Ponadto są tak zaprojektowane, by można je było łączyć na różne sposoby z płytkami Paradyż, tworząc spójne aranżacyjnie wnętrza.

Jak naturalny kamień

Spieki wielkoformatowe, czyli wykonana w specjalnej technologii płyta w dużym formacie, to nowość w ofercie polskiej marki Paradyż, lidera na rynku płytek ceramicznych oraz cenionego na świecie producenta produktów o oryginalnym wzornictwie i wysokiej jakości. Spieki TRI-D, oferowane przez Paradyż, można wykorzystywać do wykonywania różnych powierzchni, takich jak parapety, okładziny kominkowe, ale swoje najczęstsze zastosowanie znajdują jako materiał do blatów kuchennych czy łazienkowych. Są oferowane w różnorodnych wzorach i w dwóch podstawowych wariantach – o grubości 12 lub 20 mm – i mogą mieć format nawet 160 x 320 cm. Spieki TRI-D można poddawać obróbce mechanicznej – tak jak naturalny kamień i są barwione w masie, można dostosowywać je do swoich potrzeb. Część spieków o grubości 20 mm wyróżnia efekt żył, które przechodzą przez cały przekrój produktu i są widoczne nawet po przycięciu płyt do wybranego formatu.

0
Różnorodność wzorów i kolorów spieków wielkoformatowych marki Paradyż daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Zalety spieków

Spieki Tri-D są nie do przecenienia. Ich największe zalety przedstawiają się następująco:
- Charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.
- Mają ogromne właściwości użytkowe – można je stosować w różnych miejscach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
- Zostały wyprodukowane z naturalnych komponentów.
- Są lżejsze od części tradycyjnych surowców.
- Materiał jest odporny na wysokie i niskie temperatury – spieki są mrozoodporne, ale można je też stosować przy kominkach.
- Spieki są odporne na promienie UV, dzięki czemu ich kolory nie tracą na intensywności nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach. 
- Są bezpieczne w kontakcie z produktami spożywczymi.
- Mają najwyższą klasę odporności chemicznej.
- Spieki wielkoformatowe TRI-D od marki Paradyż są też odporne na wodę, zarysowania i plamy. 
- Są uniwersalne w montażu.
- Wysoka jakość materiałów jest potrwierdzona aż 30-letnią gwarancją.

Spójne aranżacje

Spieki TRI-D marki Paradyż zostały tak pomyślane, by można je było łączyć z np. płytkami Monumental. Zastosowanie spieków i płytek sprawi, że uzyskamy spójną aranżację całej przestrzeni. W ten sposób łatwiej zaprojektować np. kuchnię – z blatami ze spieków TRI-D oraz wybranymi płytkami między dolnymi i górnymi szafkami czy na podłodze, ścianach lub w innych miejscach. Wyjątkowy design spieków marki Paradyż zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. Planując swój kuchenny blat czy wyspę kuchenną, możemy wybierać spośród różnorodnych struktur i zdobień na spiekach. Dzięki temu, że dostępnych jest aż kilkanaście różnych wzorów spieków TRI-D, możemy stworzyć przestrzeń, jaką tylko chcemy – w stylistyce nowoczesnej, klasycznej, loftowej czy glamour. Kuchenny blat może mieć taki sam wzór jak ten na parapecie lub przy kominku. Ma to niebagatelne znaczenie, zwłaszcza, gdy zależy nam na spójnym designie domowej przestrzeni – np. kiedy kuchnia łączy się z salonem, a ten z wewnętrzną klatką schodową.

0
Spieki wielkoformatowe można wykorzystać na stole, na blacie kuchennym, a nawet na ścianie.