Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Konto użytkownika

AboutDecor – tu zaczynają się inspiracje!

Wyznaczamy najnowsze trendy we wzornictwie i wyposażeniu wnętrz. Inspirujemy i wskazujemy nowe drogi polskiego i światowego designu. Jesteśmy platformą, gdzie znajdziesz najnowsze, topowe projekty wnętrz i niecodzienne aranżacje. Szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających użytkowników. Jesteśmy platformą, która łączy posiadaczy mieszkań i właścicieli domów z projektantami, wykonawcami i producentami wyposażenia wnętrz. Zapewniamy sprawdzone źródła i najlepsze rozwiązania w dziedzinie home&decor.

Nasz portal internetowy to miejsce, gdzie znajdziesz tysiące inspiracji w postaci zdjęć i opisów wnętrz domów i mieszkań. To idealne miejsce dla entuzjastów projektowania i aranżowania domów i mieszkań oraz dla szukających oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań.

Zalety naszej platformy

Twórz katalogi

Twórz katalogi inspiracji

Dzięki katalogom inspiracji - pogrupujesz znalezione inspiracje w tematyczne grupy. Pozwoli Ci to do nich wracać w przyszłości lub udostępniać je swoim znajomym. Katalogi inspiracji tworzysz według własnego uznania i możesz je dowolnie zmieniać.

Zadawaj pytania

Zadawaj pytania wykonawcom

Znalezłeś isnpirację, która Ci się podoba? Zadaj pytanie jej autorowi - dzięki temu będziesz mógł nawiązać z nim kontakt. Masz pytania o produkty? A może chciałbyś zrobić podobny projekt swojego domu? To idealne miejsce do tego!

Dzięl się

Dziel się swoimi realizacjami

Jeśli dopiero co zakończyłeś proces urządzania swojego domu lub mieszkania - możesz się tym podzielić z innymi. Twórz i inspiruj innych do działania. Dodawaj swoje inspiracje jako projekty lub pojedyncze inspiracje.

W AboutDecor znajduję to czego szukam. Nowoczesne realizacje wnętrz, dostęp do najnowszych trendów i kontakt z firmami.

Grzegorz

ZAREJESTRUJ SIĘ

Otwórz się na nowych odbiorców

ZAŁÓŻ KONTO

Jak zacząć?

  • Wejdź na stronę AboutDecor https://aboutdecor.pl/rejestracja
  • Załóż konto przez Google lub Facebook lub przez adres email.
  • Sprawdź skrzynkę mailową i kliknij w link przysłany przez administratora strony.
  • W zakładce Mój profil dodaj zdjęcie profilowe i podstawowe informacje.
  • Przeglądaj serwis w poszukiwaniu inspiracji.
jak zacząć

Dodawane zdjęcia powinny być materiałami inpiracyjnymi i przedstawiać autorskie, wizualne projekty lub realizacje. Na zdjęciach mogą znajdować się rzeczywiste obiekty lub ich grafiki.