Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Konfigurator PORTA, czyli prosty sposób na wybór odpowiednich drzwi

Tak wygląda konfigurator drzwi na stronie PORTA.

Jakie wybrać drzwi do domu? Z jakiego materiału powinny być wykonane, by były solidne i dobrze się prezentowały? W dzisiejszych czasach, kiedy producenci drzwi mają tak bogatą ofertę, znalezienie najlepszego dla siebie modelu może być trudnym zadaniem. Wybór ten znacznie ułatwia innowacyjne narzędzie – konfigurator, stworzony przez firmę PORTA. Dzięki niemu dopasujesz drzwi do swoich potrzeb i do konkretnego pomieszczenia oraz budynku. Konfigurator PORTA pomoże Tobie stworzyć własne, niepowtarzalne drzwi, które będą idealnie pasować do wnętrza.

Stwórz online swoje drzwi

Konfigurator to narzędzie online, które umożliwia użytkownikom skonfigurowanie i spersonalizowanie drzwi według własnych upodobań. Na stronie internetowej firmy PORTA – polskiej marki, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drzwi – dostępne są różne opcje. Umożliwiają one dobór do Twoich drzwi takich parametrów, jak: kolor, wzór, rodzaj okleiny, a także dodatkowe elementy, np. okucia czy rodzaj szyby. Konfigurator PORTA pozwala na stworzenie projektu drzwi, które będą idealnie pasować do stylu oraz charakteru Twojego pomieszczenia. I jednocześnie spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

0
Chcesz urządzić mieszkanie lub biuro inspirowane stylem loftowym? Wybierz drzwi, które będą do niego pasowały.

Na czym to polega?

Dzięki konfiguratorowi PORTA dopasowanie drzwi wewnątrzlokalowych i wejściowych staje się łatwe i przyjemne. To narzędzie online zostało tak stworzone, by każdy, kto z niego korzysta, miał szeroki wybór opcji, umożliwiających personalizację drzwi w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Za pomocą selektywnych wyborów dokonuje się wyboru stylu wnętrza, dzięki czemu użytkownik konfiguratora od razu może zobaczyć tę część kolekcji, która mu odpowiada. Podczas dobierania drzwi wewnątrzlokalowych możesz wybierać spośród różnych wzorów i kolorów, które będą doskonale pasować do konkretnego wnętrza. Ponadto konfigurator umożliwia dobór rodzaju materiału, z którego zostaną wykonane Twoje drzwi. Można także dostosować dodatkowe elementy, aby drzwi były funkcjonalne i estetyczne.

Jak używać konfiguratora PORTA?

Wejdź na stronę: https://www.porta.com.pl/konfigurator i najpierw zdecyduj, czy potrzebujesz drzwi wewnętrznych, zewnętrznych do domu, czy może w pierwszej kolejności chcesz poszukać inspiracji i obejrzeć TOP kolekcje. Następnie wybierz styl, w którym chcesz urządzić wnętrze, a także kolor ściany i podłogi. Na tym etapie program wygeneruje kolekcje, które będą pasowały do tych parametrów. Możesz też dobrać klamkę lub akcesoria pasujące do Twojego domu, a potem dostosować ich wygląd oraz funkcje do swoich potrzeb. W tym procesie cena aktualizuje się na bieżąco, ale należy pamiętać, że finalna kwota jest zależna od wybranego Punktu Sprzedaży PORTA oraz np. wymiarów otworów, podanych przez osobę zamawiającą drzwi. Gdy skończysz, wydrukuj swoje zamówienie albo zapisz jako PDF i pokaż sprzedawcy – listę Punktów Sprzedaży znajdziesz na stronie PORTA. Gdy złożysz zamówienie, fabryka PORTA zamieni je w nowe, piękne drzwi, wyprodukowane specjalnie dla Ciebie.

Skonfiguruj także drzwi wejściowe do mieszkania!

W przypadku drzwi wejściowych do mieszkania konfigurator PORTA oferuje nie tylko możliwość personalizacji wyglądu, ale również skupia się na aspektach bezpieczeństwa. Użytkownik może wybrać drzwi, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, takie jak np. ognioodporność. Konfigurator umożliwia także wybór odpowiednich okuć, które zwiększają poziom ochrony przed zniszczeniem i włamaniem. Dzięki temu, można być pewnym, że drzwi wejściowe spełnią wszelkie wymagania i zapewnią bezpieczeństwo domownikom.

Każdy może stworzyć swoje drzwi

Konfigurator PORTA to innowacyjne narzędzie, które umożliwia prosty i przyjemny proces wyboru drzwi wewnątrzlokalowych i wejściowych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji, każdy może stworzyć drzwi, które będą idealnie pasować do jego indywidualnych potrzeb i gustu. Konfigurator PORTA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują wysokiej jakości i niepowtarzalnego designu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drzwi do swojego mieszkania, czy do wejścia do budynku, konfigurator PORTA jest doskonałym narzędziem, które ułatwia wybór.

0
Konfigurator PORTA podpowie Ci, jakie drzwi najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.