Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Sprawdzone rozwiązania w ekonomicznym wydaniu

System LE MANS z relingami wykonanymi w nowej, ekonomicznej technologii.

Przemyślane rozwiązania, służące do zagospodarowania kuchni, to specjalność marki PEKA – lidera na rynku akcesoriów meblowych. Teraz często wybierane przez jej klientów systemy, takie jak DISPENSA, TANDEM, LE MANS i JUNIOR, są dostępne z koszami w linii Arena Silver, która łączy funkcjonalność z niższą ceną. A to wszystko dzięki temu, że relingi, użyte do produkcji koszy, wykonuje się przy zastosowaniu bardziej ekonomicznej technologii – relingi te są malowane proszkowo na srebrny kolor, a nie chromowane. Zatem jeśli szukasz produktów o dużej funkcjonalności, wysokiej jakości i w przystępnej cenie, linia Arena Silver jest dla Ciebie!

Srebrne relingi

Linia Arena Silver została wprowadzona przez markę PEKA, by umożliwić wszystkim zainteresowanym zagospodarowanie swoich mebli większą liczbą ergonomicznych systemów w przystępniejszej cenie. Nowa, bardziej ekonomiczna technologia zapewnia klientom PEKA możliwość zdecydowania się na zakup sprawdzonych rozwiązań do szafek kuchennych – systemów DISPENSA, TANDEM, LE MANS i JUNIOR – z nowymi, znacznie bardziej ekonomicznymi w produkcji relingami. Odejście od ich chromowania na rzecz malowania proszkowo na kolor srebrny sprawia, że wytworzenie całego wyrobu zostało uproszczone i stało się tańsze przy zachowaniu tych samych restrykcyjnych norm jakości, które są gwarantem wysokiej funkcjonalności produktów. Dlatego teraz PEKA może zaoferować Tobie swoje hity sprzedażowe w doskonałej cenie.

Uniwersalna DISPENSA

DISPENSA, czyli cargo, stosowane w szafkach wysokich, cieszy się niesłabnącą popularnością. Co wpływa na jego sukces? DISPENSĘ można łatwo dostosować do szafek o różnej szerokości. Koszyki mają przejrzystą budowę, dzięki czemu można bez problemu zobaczyć, co kryje się wewnątrz nich. W ten sposób łatwo odnajdziesz potrzebną przyprawę albo inne składniki do dania, które właśnie gotujesz. A jeśli któryś z nich się kończy, od razu to dostrzeżesz, bo w DISPENSIE wszystko widać jak na dłoni – i łatwiej pamiętać o umieszczeniu kończącego się produktu na swojej liście zakupów. Ponadto DISPENSĘ możesz wstawić w dowolnym, nawet bardzo wąskim miejscu w kuchni – to system, który jest dostosowany do szafek już od 15 cm szerokości. A koszyczki DISPENSY z linii Arena Silver są łatwe w czyszczeniu i wyjątkowo pojemne, ponieważ cienkie relingi zajmują naprawdę niewiele miejsca.

System TANDEM, otwierany jak lodówka, zapewnia doskonałe miejsce do przechowywania produktów spożywczych.

Pakowny TANDEM

Inne rozwiązanie do wysokiej zabudowy to TANDEM – obszerna i wyjątkowo ładowna przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju produktów. Ten uniwersalny system otwiera się jak lodówka. Jego przewagą jest to, że można go zamontować nie tylko w szafkach wysokich, ale też w średnich, również tych o nietypowych wymiarach. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie np. w szafce pod ekspresem do kawy, w TANDEMIE z koszami Arena Silver możesz umieścić swoje ulubione gadżety baristy i zapas kawy w różnych smakach. Natomiast gdy postanowisz zamontować TANDEM w szafce wysokiej o dużych wymiarach, prawdopodobnie zmieścisz w niej wszystkie – albo zdecydowaną większość – suchych produktów spożywczych, nawet jeśli masz dużą rodzinę i lubisz kupować na zapas.

Narożny LE MANS

Nowoczesny, ergonomiczny i cieszący się ogromną popularnością – taki jest system do szafek narożnych LE MANS. Został on zaprojektowany przez fachowców, by zagospodarować tzw. ślepy narożnik, czyli szafkę w rogu, której – o ile jest wyposażona w tradycyjne półki – nie jesteśmy w stanie całkowicie wykorzystać ze względu na utrudniony dostęp do przechowywanych w niej przedmiotów. Opływowy kształt LE MANS sprawia, że przestrzeń przechowywania jest całkowicie eksploatowana. Idealnie się nadaje do trzymania w niej okrągłych naczyń, takich jak patelnie czy garnki. Wyjmowalne kosze z linii Arena Silver zapewniają świetny dostęp z góry do każdej z półek, wysuwających się niezależnie od siebie. Dzięki niskiemu relingowi koszy można łatwo wstawiać i wyjmować naczynia, a powłoka antypoślizgowa sprawia, że ustawiane na niej przedmioty nie przewracają się ani nie przesuwają.

System JUNIOR

Masz dużo niskich szafek podblatowych, ale nie lubisz z nich korzystać, bo musisz się schylać? Z systemem JUNIOR nie jest to już konieczne! To inteligentne rozwiązanie sprawia, że możesz lepiej wykorzystać miejsce, które znajduje się poniżej poziomu Twoich rąk. System JUNIOR został tak zaprojektowany, by można go było indywidualnie skonstruować z wybranych przez siebie modułów. Wszystko po to, by stworzyć szyty miarę potrzeb zestaw do przechowywania. A wyposażenie go w lekkie, ergonomiczne kosze z linii Arena Silver sprawia, że przeglądanie, wkładanie i wyjmowanie produktów z szafki podblatowej staje się dużo wygodniejsze.  

System JUNIOR, montowany w szafkach podblatowych, można konstruować indywidualnie, samodzielnie dobierając poszczególne moduły.