Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Prestiżowa nagroda RED DOT dla paneli winylowych ARBITON

Prestiżowa nagroda RED DOT dla paneli winylowych ARBITON

Panele winylowe z mineralnym rdzeniem zdobyły najważniejszą nagrodę designu – RED DOT. Wyprodukowana w całości w Polsce podłoga została doceniona w międzynarodowym konkursie. Jury RED DOT doceniło podłogę z rdzeniem mineralnym Arbiton z warstwą akustyczną Aculay nie tylko za unikatowy design, ale także za wyjątkową funkcjonalność i ekologię.

Czytaj więcej
Najlepsze drzwi zewnętrzne – ranking 2023

Najlepsze drzwi zewnętrzne – ranking 2023

Stanowią barierę, która ma nam zapewnić bezpieczeństwo, ciepło i upragnioną ciszę. Wybór idealnych drzwi zewnętrznych będących wizytówką naszych czterech kątów to niezwykle trudne zadanie. Decydując się na konkretny model, musimy uwzględnić parametry techniczne, a także aspekt wizualny, niezwykle ważny dla spójności stylizacji domowego obejścia. Aby ułatwić wybór, nasi specjaliści stworzyli ranking najlepszych drzwi zewnętrznych oraz antywłamaniowych. Sprawdźcie sami!

Czytaj więcej
Najlepsze okna trzyszybowe i dachowe - ranking 2023

Najlepsze okna trzyszybowe i dachowe - ranking 2023

Wybór stolarki okiennej to wyjątkowo trudne zadanie. Jej dobór pod kątem estetyki to nie wszystko. Równie ważna jest analiza parametrów technicznych, a także rozważenie kwestii praktyczności. By ułatwić to zadanie, nasi specjaliści stworzyli ranking najlepszych okien trzyszybowych oraz dachowych dostępnych na rynku. Obiektywny przegląd, który uwzględnia najważniejsze kwestie pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
Najlepsze farby do wnętrz – ranking 2023

Najlepsze farby do wnętrz – ranking 2023

Nie ma lepszego i bardziej spektakularnego sposobu na odświeżenie wnętrza niż przemalowanie ścian. Drobna zmiana w postaci koloru to idealny wstęp do dekoratorskich rewolucji. Dostępne na rynku farby różnią się pod wieloma względami - odpornością na zmywanie, intensywnością krycia, przeznaczeniem, a także nasyceniem barw czy posiadanymi certyfikatami. Poniżej przygotowaliśmy ranking najlepszych farb do wnętrz, dzięki którym nadasz swoim czterem ścianom wyjątkowego charakteru. Przeczytaj koniecznie!

Czytaj więcej