Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp

Schody w stylu glamour

Schody - Styl Glamour aranżacje, inspiracje 2024

Glamour to styl, który nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli chcesz dodać trochę glamouru do swojego życia, zacznij od domu. Schody to jeden ze sposobów, aby to zrobić. Pamiętaj, że im bardziej unikatowe i oryginalne są Twoje schody, tym lepiej. Przejrzyj nasze inspiracje i stwórz schody w stylu glamour w swoim domu.

Zobacz co radzą specjaliści!


Schody w stylu glamour

W dzisiejszych czasach moda na glamour wraca do świata architektury i designu. To, co kiedyś było uznawane za przejaw pretensjonalności, dziś jest doceniane za elegancję i ponadczasowość. Tak więc jeśli szukacie inspiracji na unowocześnienie swojego domu, to warto wziąć pod uwagę schody w stylu glamour. Głównymi cechami charakterystycznymi dla tego stylu są: geometryczne kształty, duże rozmiary oraz oszałamiające detale. Aby uzyskać ten efekt, warto postawić na marmur lub granit – surowe materiały idealnie komponują się ze stylem glamour. Dodatkowo można podkreślić ich charakter poprzez dodanie ozdobnych elementów.

Piękno i styl

Gdy myślisz o glamourze, Twoje myśli prawdopodobnie koncentrują się na uroku i blasku. Istnieje jednak równie ważna cecha glamouru - elegancja. Glamur to połączenie tych dwóch elementów - piękna i elegancji. Schody mogą być łatwo dopasowane do stylu glamour poprzez przeprowadzenie niewielkich zmian.

Schody wewnętrzne glamour

Styl glamour to jeden z najbardziej popularnych stylów wnętrzarskich ostatnich lat. Jest elegancki, ale jednocześnie pełen blasku i szyku. Doskonale sprawdza się we wnętrzach mieszkalnych, ale także w hotelach czy restauracjach. Dowiedz się, jak stworzyć stylowe schody wewnętrzne w stylu glamour. Do stworzenia tego typu schodów potrzebne będą przede wszystkim odpowiednie materiały. Najlepsze będą naturalne materiały, takie jak drewno lub kamień. Podłoga powinna być gładka i łatwa do utrzymania w czystości – idealnie sprawdzi się tutaj marmur albo polerowana betonowa podłoga.