Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp

Drzwi białe wewnętrzne pokojowe. Modne aranżacje.

Aboutdecor - shutterstock

Niezależnie od tego czy nasze wnętrze zostało urządzone w stylu romantycznym, vintage, skandynawskim czy też nowoczesnym, montaż białych drzwi będzie świetnym rozwiązaniem. Jasne kolory optycznie powiększają wnętrze i rozjaśniają je. Jako, że drzwi są pokryte specjalnym lakierem, nie ma żadnego problemu z utrzymaniem ich w czystości. Jeśli ktoś ceni sobie uniwersalne rozwiązania, to zakup białych drzwi będzie dla niego strzałem w dziesiątkę.

Białe drzwi wewnętrzne do pokoju – dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

0
Białe drzwi to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne.

Białe drzwi wewnętrzne cieszą się nieustającą popularnością. Chociaż wiele osób wybiera modele imitujące naturalne drewno, to jednak nadal nie brakuje zwolenników klasycznych rozwiązań. Niezaprzeczalną zaletą białych drzwi jest to, że jasny kolor optycznie powiększa i rozjaśnia pomieszczenie. Jeśli zatem chcemy wstawić drzwi do niewielkiego wnętrza, a szczególnie do ciasnej kuchni czy przedpokoju, to jak najbardziej warto zdecydować się na drzwi w jasnym kolorze. Białe sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Tym bardziej, że pasują one praktycznie do każdego rodzaju podłogi. Niezależnie od tego z jakiego rodzaju materiałów mamy wykonane meble i pozostałe elementy wyposażenia wnętrza, białe drzwi będą dobrym wyborem. Jest to uniwersalne rozwiązanie i to niezależnie od tego, w jakim stylu mamy zaaranżowane poszczególne wnętrza. Najlepiej oczywiście prezentują się w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, gdzie królują jasne kolory, a szczególnie biel. Idealnie pasować będą także do wnętrz urządzonych w stylu angielskim. Jeśli preferujemy styl romantyczny czy też vintage, to jak najbardziej warto zainwestować w białe drzwi ze szprosami. Jest to strzał w dziesiątkę, jeśli w pomieszczeniu znajdują się meble wzbogacone o ażurowe dodatki. Białe drzwi będą świetnym rozwiązaniem we wnętrzach, w których stawia się przede wszystkim na minimalizm. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się nowoczesność i funkcjonalność.

Białe drzwi w aranżacji wnętrz

Neutralność bieli sprawia, że drzwi w takim kolorze sprawdzają się w przypadku każdego stylu aranżacyjnego. Coraz więcej osób stawia na jasne wnętrza, które są przestronne i nie przytłaczają. Jeśli nie chcemy, aby drzwi mocno wyróżniały się na tle ściany, to warto pozostawić ją białą. Wówczas drzwi wtopią się niemalże w ścianę, tworząc spójną całość. Dzięki białej płaszczyźnie możliwe jest także wyeksponowanie tego, czym chcemy się pochwalić. Za najbardziej neutralne drzwi uznaje się te, które będą pełne i bezprzylgowe. Wówczas nie trzeba przejmować się żadnymi wypukłościami. Inną opcją jest zamontowanie białych przeszkolonych drzwi na tle białej ściany. Ciekawym rozwiązaniem jest zakup białych drzwi wzbogaconych o kolorowe dodatki w postaci drobnych kwiatowych wzorów. Do białych drzwi świetnie sprawdzą się białe listwy przypodłogowe, za pomocą których można domknąć kompozycję. Obecnie można bezproblemowo dostać listwy, które będą idealnie pasowały do skrzydeł. Oczywiście można także kupić listwy drewniane czy z tworzywa sztucznego, a następnie pomalować je na biało.

0
Biała ściana i białe drzwi sprawią, że te wtopią się niemalże w ścianę, tworząc spójną całość.