Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Nowoczesne miski WC podwieszane - w jakich łazienkach sprawdzą się najlepiej?

Produkowane obecnie miski WC wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych kształtów i technologii, które wpływają na większą oszczędność wody, a także na łatwiejsze utrzymanie toalety w czystości. Godnym uwagi rozwiązaniem stają się między innymi podwieszane miski WC pozbawione kołnierza (bezkołnierzowe), pod którym najczęściej gromadziły się zanieczyszczenia i trudne do usunięcia bakterie. Ponadto warto zwrócić uwagę na specjalne powłoki, które uszlachetniają powierzchnię ceramiki i sprawiają, że wolniej dochodzi do osadzania się na jej powierzchni zabrudzeń. Bezkołnierzowe miski WC podwieszane - jakie są ich najważniejsze zalety?

Tego typu powłoki sprawiają również, że wyroby ceramiczne wyróżniają się nienagannym wyglądem, co okazuje się dużą zaletą dla osób, które nie zawsze mają czas na regularne porządki, ale chciałyby w łatwy sposób zadbać o czystość w toalecie. Warto dowiedzieć się, które miski WC podwieszane wyróżniają się tego typu rozwiązaniami i w jaki sposób dobrać je do danej łazienki.

Nowoczesne miski WC podwieszane https://www.laufen.pl/produkty/miski-wc-podwieszane w wersji bezkołnierzowej, nazywane również miskami rimless, charakteryzują się brakiem kołnierza, pod którym zwykle rozprowadzana jest woda. Ze względu na swoją budowę kołnierz należy do miejsc, w którym najszybciej gromadzą się zanieczyszczenia oraz bakterie. Ponadto tego typu zabrudzenia są również trudniejsze do usunięcia ze względu na osadzanie się w trudno dostępnych zakamarkach. Miski WC podwieszane rimless wyróżniają się prostszą budową i nowoczesnym kształtem, który jest pozbawiony tego typu przestrzeni. Dzięki temu toaletę można łatwiej utrzymać w idealnej czystości. W miskach rimless marki Laufen zastosowano nowoczesne technologie pozwalające na dokładniejsze rozprowadzanie wody po powierzchni miski. W efekcie zużycie wody jest mniejsze, a ewentualne zanieczyszczenia szybciej się spłukują.

Miski podwieszane WC z kolekcji Kartell·Laufen - nowoczesne rozwiązania do oryginalnych łazienek

 

0

W ofercie marki Laufen pojawia się wyjątkowa kolekcja Kartell·Laufen, stworzona we współpracy z uznanymi projektantami: Ludovica i Roberto Palomba, która wyróżnia się oryginalnym designem oraz przemyślanym kształtem misek. Ze względu na proste, minimalistyczne kształty miski WC podwieszane z tej kolekcji świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Warto przy tym zwrócić szczególną uwagę na kolory misek, które jako pierwsze przyciągają wzrok: inwestorzy mogą bowiem zdecydować się na miski WC podwieszane w kolorach klasycznej bieli, głębokiej czerni wykończonej na wysoki połysk lub mat, grafitowego matu lub szarego matu. Oprócz tego dużym uznaniem cieszy się wybór białej miski z powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia ceramikę i ułatwia utrzymanie toalety w czystości. Ponadto niewątpliwą zaletą misek WC z kolekcji Kartell·Laufen jest możliwość wyboru krótkich modeli, które bardzo dobrze sprawdzają się w mniejszych łazienkach.

Funkcjonalne miski WC podwieszane z kolekcji Laufen PRO - dla kogo będą godnym uwagi wyborem?

 

0

Kolekcja Laufen PRO zaprojektowana przez cenionego designera Petera Wirza staje się idealnym rozwiązaniem zarówno do łazienek prywatnych, jak i publicznych. Pojawiające się w tej kolekcji miski WC podwieszane wyróżniają się prostymi kształtami misek, które można z łatwością dopasować do różnych aranżacji. Ponadto seria PRO pokazuje, że połączenie nowoczesnego designu i komfortowego użytkowania jest jak najbardziej możliwe. W kolekcji Laufen PRO znajdziemy bowiem specjalnie zaprojektowane miski w wersji comfort (cechujące się wysokością większą o 5 cm), która za sprawą przemyślanych wymiarów okazuje się niezwykle funkcjonalnym wyborem. Co więcej, w tej serii znajdziemy również krótką miskę, która ze względu na mniejsze rozmiary będzie idealnym wyborem w łazienkach publicznych lub prywatnych o mniejszym metrażu.