Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp

Jak zrobić świecące gwiazdki na suficie - gwiazdki fluorescencyjne na sufit

Aboutdecor - shutterstock

Stwórz sobie swoje własne niebo, ozdabiając swój sufit gwiazdkami fluorescencyjnymi. Zastanawiasz się jak to zrobić? Wykorzystaj wyobraźnię i stwórz na swoim suficie nocne niebo z prawdziwego zdarzenia. Jeśli dla Ciebie tego rodzaju akcesoria w domu są zbędne - zrób niespodziankę swoim dzieciom i zobacz, jaką radość im sprawisz, gdy wieczorną porą po wyłączeniu świateł na suficie swojego pokoju zobaczą pięknie rozgwieżdżone niebo.

W jaki sposób można wykonać sufitowe niebo, czyli fluorescencyjne gwiazdki na sufit?

Na rynku można zakupić między innymi różnego rodzaju rozgwieżdżone i błyszczące tapety, jak również bardzo różne fluorescencyjne naklejki. Wybór jest ogromny - mniejsze, czy większe; białe lub niebieskie. Z szerokiego asortymentu sklepów można naprawdę przebierać bez końca. Oczywiście naklejki w formie gwiazd nadają się na sufit najlepiej, ponieważ wtedy będzie on naprawdę wyglądał, jak rozgwieżdżone, nocne niebo, ale można do tego zakupić również księżyc, bądź nawet całą galaktykę.

Co więcej, naklejki fluorescencyjne mogą również dotyczyć zupełnie innej tematyki, przedstawiając na przykładane ulubione postaci z bajek naszych dzieci. Wszystko tylko po to, aby jak najbardziej umilić dziecku czas spędzony w jego pokoju, aby był on jak najprzyjemniejszy i aby sen przychodził mu naprawdę łatwo. Co więcej, warto zauważyć, że tego rodzaju naklejki kosztują naprawdę niewiele. Tym samym, naprawdę niskim kosztem można wyczarować dziecku na suficie jego pokoju wszystko, co tylko mu się zamarzy.

Gwiazdki fluorescencyjne to prawdziwy hit, służący do ozdabiania pokoi naszych pociech!

Gwiazdki świecące - gwiazdki, które świecą na ścianach naszego domu, czy to naprawdę możliwe? Okazuje się, że tak i mało tego już wiele dziecięcych pokoi jest w ten sposób ozdobionych. Jednak, czy raz kupione świecące gwiazdki na sufit będą świeciły już zawsze? To ciekawe pytanie, o którym zapewne myśli naprawdę niewielu z nas. Jednak rzeczywiście raz zakupione i naklejone powinny posłużyć naszym dzieciom przez bardzo długie lata...

Czy fluorescencyjne gwiazdki to jedyny sposób, aby stworzyć naszemu dziecku na suficie niebo z prawdziwego zdarzenia?

Jak się okazuje, obecnie jeszcze lepszym rozwiązaniem, ale równocześnie nieco droższym może być przyklejenie na sufit świecących fototapet 3D. Oczywiście wymagają one zarówno większego nakładu pracy, jak i też większych nakładów finansowych. Jednakże zadowolenie i uśmiech na twarzy naszej pociechy z pewnością wart jest poświęcenia tego wszystkiego.

Wybierz najlepszy pomysł na ozdobienie sufitu w pokoju dziecka i podaruj mu tym samym, naprawdę magiczne chwile przed zaśnięciem. Do niedawna takie rzeczy wydawały się nam niemożliwe, a jednak rzeczywiście możemy stworzyć sami, bez większego problemu i bez konieczności wydawania fortuny - mały, prywatny i magiczny świat dla naszych dzieci w naszym własnym domu. Bo Twoje dziecko zasługuje na to, jak nikt inny! Zatem nie zwlekaj i niech gwiazdy zaświecą na jego prywatnym niebie już dziś!

0
Wybierz najlepszy pomysł na ozdobienie sufitu w pokoju dziecka i podaruj mu tym samym, naprawdę magiczne chwile przed zaśnięciem.