Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp

AboutDecor na 4Design Days

AboutDecor na 4 Design Days

AboutDecor na największych targach architektury, designu i wyposażenia wnętrz - 4Design Days. W dniach 27-30 stycznia 2022 będziemy gościć na 6. już edycji najbardziej prestiżowego wydarzenia poświęconego rynkowi designu, architektury wnętrz i wzornictwa - 4Design Days w Katowicach. To największe tego typu spotkanie specjalistów z branży home&decor w tej części Europy, które odbywa się jak co roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

0
4dd Katowice

4Design Days to wydarzenie, które ściąga ikony światowego i polskiego designu, najlepszych architektów, projektantów i producentów oraz firmy usługowe

obsługujące klientów z szeroko rozumianej branży architektury i wyposażenia wnętrz. Podczas tego wyjątkowego spotkania nie może zabraknąć wiodących firm z rynku IT i portali inspiracyjnych.

Dlatego też jesteśmy zaszczyceni, że wśród tak znamienitych gości będzie też i AboutDecor.
Jako wschodząca firma z branży home& decor zaprezentujemy nasz nowy portal aboutdecor.pl, który kreuje i wyznacza nowe trendy we wzornictwie i wyposażeniu wnętrz.  Inspirujemy i wskazujemy nowe drogi polskiego i światowego designu. Jesteśmy platformą, gdzie znajdują się najnowsze, topowe projekty wnętrz i niecodzienne aranżacje. Szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających użytkowników.

Zapraszamy w styczniu do Katowic na nasze stoisko - HG12. Zaprezentujemy Państwu innowacyjne metody pozyskiwania klientów, doradzimy jak sprawnie poruszać się po świecie Internetu i pokażemy, jak sprawić by rozwiązania z dziedziny home&decor nie

tylko zachwycały, ale i inspirowały kolejne pokolenia. Zapewniamy najlepsze rozwiązania, dzięki którym Twoje wnętrze nabierze nowego blasku.

AboutDecor – tu zaczynają się inspiracje! 
4Design Days, 27-30 stycznia 2022, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. 

0
4dd Katowice