AboutDecor - misja gospodarcza i prezentacja pomysłu w Dolinie Krzemowej w USA!

AboutDecor prezentuje swój pomysł w Dolinie Krzemowej!

W dniach 23.04-28.04.2022r. AboutDecor sp. z o.o. uczestniczy w misji gospodarczej współorganizowanej przez Białostocki Park Naukowo Technologiczny oraz US-Polish Trade Council w Dolinie Krzemowej w USA! Bartłomiej Andrusiak reprezentujący AboutDecor wraz z przedstawicielami innych spółek biorących udział w programie Platformy Startowe Hub Of Talents 2, poznawać będzie specyfikę działania Doliny Krzemowej oraz zasad tam panujących, prowadzone będą liczne spotkania networkingowe, podczas których powstanie możliwość poszerzenia wiedzy biznesowej oraz nawiązania nowych kontaktów.

Główny cel wyjazdu

Głównym celem wyjazdu jest możliwość skonsultowania realizowanego projektu ze specjalistami z innych środowisk, a także poznania specyfiki działania największego skupiska StartUpów na Świecie jakim jest Dolina Krzemowa. Uczestnicy wyjazdu szkolić się będą m.in. z takich elementów prowadzenia biznesu jak współpracować z dużymi firmami i czerpać z tego korzyści, jak tworzyć strukturę zespołu i na co zwracać uwagę czy w końcu jak sprzedawać swoje produkty i osiągnąć sukces. 

0
AboutDecor w Innovation Center Tech, San Francisco

Innowacyjność to nie wszytko

Innowacyjność każdego z pomysłów jest punktem przełomowym w rozwoju biznesu ale nie prowadzi nas jeszcze do sukcesu biznesowego. W AboutDecor zdajemy sobie z tego sprawę i szukamy wszelkich możliwości na poszerzanie własnej wiedzy. Wyjazd do Doliny Krzemowej jest świetnym rozwiązaniem, które pozwoli nam odkryć inne spojrzenie na biznes. Po 1. dniu obecności w USA Bartłomiej Andrusiak powiedział: Przylot do San Francisco i przejazd do Doliny Krzemowej pokazały mi, że warto się dalej rozwijać. Świadomość obecności naszego pomysłu w Dolinie Krzemowej i uczestnictwo w takim wyjeździe jest potwierdzeniem tego, że idziemy w dobrym kierunku. Liczę, że najbliższe dni będą owocne w nowe kontakty biznesowe, które w najbliższych miesiącach uda się przełożyć na realne korzyści dla prowadzonego przez nas Projektu. 

Program wyjazdu jest bardzo napięty ale już niedługo opublikujemy szerszą relację z pobytu w USA. Póki co ciężko pracujemy nad dalszym rozwojem zarówno samego biznesu jak i przyszłości całego pomysłu na silnik reklamowy oparty o AI. Wiedza zdobyta w USA już wkrótce zostanie przez nas wykorzystana przy wdrożeniu produktów na rynki zagraniczne. Więcej informacji wkrótce!

0