Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Zmieniający się świat zaklęty w płytkach Arctic Storm

Nowoczesna łazienka z płytkami z nowej kolekcji Arctic Strom Ceramiki Paradyż.

Rzeczywistość pełna kontrastów, czerń i biel przeplatające się ze sobą na różne sposoby, siła przyciągania oraz odpychania – to wszystko stało się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji łazienkowych płytek ściennych polskiej marki Ceramika Paradyż. Arctic Storm – bo taką nazwę nosi kolekcja – to bogactwo wzorów i tonalnych struktur, które zostały uwiecznione na włoskim marmurze statuarietto. Dzięki Arctic Storm możesz przenieść odwzorowanie złożoności świata do własnej łazienki!

Łączenie przeciwności

W siedzibie Ceramiki Paradyż – od lat cenionego w Polsce lidera na rynku płytek ceramicznych – powstały nowe, unikatowe serie produktów o oryginalnym wzornictwie i najwyższej jakości. Jedną z najnowszych kolekcji jest Arctic Storm. Do stworzenia płytek z tej linii wykorzystano słynny marmur statuarietto, znany jako wyjątkowy i szykowny materiał z kamienia naturalnego. Ten włoski marmur charakteryzuje się strefami cienkiego i grubszego żyłkowania, które przeplatają się nawzajem, dzięki czemu uwydatnia się naturalny kontrast między poszczególnymi obszarami marmuru. Na bazie tego kontrastu powstała cała kolekcja Arctic Storm, której podstawą jest właśnie łączenie przeciwności.

0
Nowe wydanie klasycznej czerni na ścianach kontrastuje z nieskazitelną bielą niezabudowanej wanny. Inspiracja od Ceramiki Paradyż.

Arktyczny poranek

Ceramika Paradyż to marka, która zasłynęła ciągłym poszukiwaniem nowych trendów i podążaniem za kreatywnymi pomysłami, inspirowanymi naturą oraz zmieniającym się światem. I taka właśnie jest kolekcja Arctic Storm. Zawdzięcza ona swoją nazwę różnorodnym wzorom i stopniowo zmieniającym się strukturom, bazującym na przeplatającej się czerni i bieli z nutą srebra. Te kolory są wciąż obecne w otaczającym na świecie. Czerń otacza nas nocą, a promienie wschodzącego słońca oślepiają nas swoim światłem. Wtedy arktyczna biel stopniowo zmienia się w skrzące srebro. Te kontrastowe barwy, które mają swoje źródło w naturze, nie stoją ze sobą w sprzeczności. Wręcz przeciwnie – uzupełniają się, tworząc swoisty balans.

Czerń z promieniami bieli

Biel, czerń i srebro to kolory tworzące kolekcję Arctic Storm. Możemy w niej znaleźć błyszczące, gładkie płytki łazienkowe w kolorze czarnym z białymi żyłkami, przywodzące na myśl negatyw popękanego lądolodu, przez który w szczelinach prześwituje mroźny ocean. W ten nurt wpisują się płytki z kolekcji Arctic Storm (U106) Nero Ściana Rekt. Połysk o wymiarach 29,8 x 89,8 cm. Takie same barwy charakteryzują element wykończeniowy Arctic Storm Nero Heksalong Połysk o wymiarach 6,5 x 29,8 cm, a także kształtkę Arctic Storm Nero Kształtka Połysk o wielkości 5 x 29,8 cm.

Tonalne wyjście z głębi nocy

A jeśli w naszej łazience chcemy zatopić się w najczystszej głębi czerni? Projektanci Paradyż przychodzą z propozycją elementu wykończeniowego o strukturze błyszczącej czernią – Uniwersalnej Cegiełki Nero Struktury Połysk o wymiarach 6,5 x 29,8 cm. Ciekawym składnikiem wzoru, który uruchamiając wyobraźnię, stworzymy z poszczególnych produktów kolekcji Arctic Storm, może być też płytka bazowa Arctic Storm Nero Ściana Dekor Struktura Rekt. Połysk o wymiarach 29,8 x 89,8 cm. Ukazuje ona wzór, dzięki któremu możemy stopniowo i gładko prześlizgnąć się między czernią a bielą. Albo też wykorzystać go bez towarzystwa odmiennych elementów kolekcji Arctic Storm, rozkoszując się bogactwem czarno-białej klasyki w nowoczesnym wydaniu.

0
Płytki Arctic Storm nadadzą oryginalny charakter każdemu wnętrzu. Doskonale sprawdzają się nawet w sypialni.