Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Personalizowany prezent na każdą okazję - koc ze zdjęciem!

Koc ze zdjęciem to pomysł do wykorzystania na wiele sposobów. Przede wszystkim jednak jest to bardzo oryginalny sposób utrwalenia fotografii. Przy tym to koc – a więc coś bardzo ciepłego i przyjemnego w dotyku. Zobacz, jak zamówić koc ze zdjęciem i komu można go podarować.

Jakie zdjęcia pasują na koc z nadrukiem?

Zdjęcia do umieszczenia na kocu można dobierać na różne sposoby. Dobra wiadomość jest taka, że każde nadaje się na koc.

Na pewno warto wybrać ładne fotki, dobrze skadrowane i ostre. Dzięki temu koc będzie się lepiej prezentował. Wyjątkiem są zdjęcia robione telefonem w trybie portretowym, tu jak najbardziej tło ma prawo być lekko rozmazane, natomiast pierwszy plan powinien być ostry.

Jeśli zdjęcia będą umieszczane w gotowym szablonie, dobrze jest zadbać, by kolorystycznie do niego pasowały. Podobnie warto zerknąć na barwy na fotografii, jeśli przygotowujemy koce, które będą służyły jako narzuty.

Tematyka fotografii jest dowolna. Mogą być zdjęcia ludzi lub zwierząt, krajobrazy, martwa natura, a nawet abstrakcyjne grafiki stworzone w programie komputerowym. Najważniejszy jest ostateczny efekt, czyli to, żeby koc dobrze prezentował się w wybranym wnętrzu. A jeśli będzie zabierany w podróż, powinien być po prostu ładny.

Czy koc z nadrukiem jest tak samo ciepły, jak każdy inny koc?

Koc z ze zdjęciem to koc polarowy, a więc stosunkowo ciepły, ale też cienki i lekki. Zmieści się w każdej walizce, można go zabrać do pociągu, samochodu, nawet samolotu.

Koc z nadrukiem jest kocem akrylowym, co oznacza jego dużą trwałość i odporność na rozciąganie. To tkanina syntetyczna, a więc bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Taki koc można bez obaw uprać w pralce i odwirować. Nawet jeśli po wyjęciu z pralki będzie wyglądał na pognieciony, szybko się rozprostuje.

Akryl ma jeszcze jedną zaletę – nie odbarwia się wraz z upływem czasu. Zdjęcie na kocu zawsze będzie miało żywe kolory.

Czy koc z nadrukiem sprawdzi się na prezent?

Zdecydowanie tak! Koc z nadrukiem to bardzo fajny pomysł na prezent! Za tym wyborem przemawia kilka argumentów:

  1. Koc z nadrukiem będzie prezentem spersonalizowanym i stworzonym w jednym egzemplarzu. Innymi słowy: nikt nie podaruje identycznego prezentu. Nawet jeśli ktoś jeszcze wpadnie na pomysł zrobienia koca ze zdjęciem, to będzie to zupełnie inny koc, może nawet w innym rozmiarze.
  2. Koc sam w sobie jest bardzo praktycznym prezentem, co niektóre osoby bardzo sobie cenią. Koc ze zdjęciem natomiast pełni jednocześnie dwie funkcje: jest dekoracyjny i praktyczny. Co więcej – może mieć też wartość sentymentalną. Wszystko zależy od tego, jakie zdjęcie zostanie na nim uwidocznione.
  3. Koc z nadrukiem można wręczyć przy bardzo różnych okazjach. Nadaje się na prezent gwiazdkowy, ślubny, rocznicowy, urodzinowy, imieninowy. Może być wręczony na Dzień Babci, Dzień Matki, Dzień Dziecka. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. można też dać koc zupełnie bez okazji.

Gdzie i jak można zamówić koc ze zdjęciem?

Zamawianie koca ze zdjęciem jest bardzo proste. Technicznie przypomina zamawianie albumu ze zdjęciami, kubka ze zdjęciem lub każdego innego gadżetu. Można skorzystać z gotowych szablonów albo stworzyć własny projekt i przesłać gotowy plik w formacie .jpg.

Koce z nadrukami w różnych rozmiarach i bardzo przystępnych cenach można zamówić na stronie https://www.cewe.pl. Plusem wyboru akurat tego sklepu jest krótki czas realizacji i bardzo duża liczba gotowych szablonów, co z pewnością będzie ułatwieniem. Do wyboru są trzy rozmiary koca: 75×100 cm (mały), 125×155 cm (średni), 140×200 cm (duży).

Ten pierwszy sprawdzi się jako narzuta na fotel lub okrycie dla małego dziecka. Największy będzie dobrym wyborem do sypialni.

Koc z nadrukiem nie służy tylko do przykrywania się. Zobacz, jak udekorować nim salon i sypialnię

Koc z ze zdjęciem zwykle postrzegany jest jako dodatkowe okrycie np. w chłodniejszy dzień. To dobre skojarzenie, bo koc ze zdjęciem jak najbardziej może być używany jak każdy inny koc. Jednak jego wygląd (dokładnie taki, jaki jest nam potrzebny) można wykorzystać jako dekorację wielu pomieszczeń.

Dobrany kolorystycznie i tematycznie koc z nadrukiem może służyć jako narzuta na salonową kanapę lub łóżko w sypialni. Do stworzenia takiego koca można wykorzystać np. zdjęcia z wakacji.

Co więcej – ponieważ koce z nadrukami można zamawiać w kilku rozmiarach, bardzo łatwo jest stworzyć komplet narzut na łóżko (kanapę) i fotele. Dzięki temu dekoracja wnętrza nie tylko będzie spójna, ale też całkowicie unikalna i maksymalnie dopasowana do wnętrza.