Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp
Artykuł sponsorowany

Drzwi do domu na lata, czyli PORTA THERMO z dowolnym pakietem energooszczędnym

Solidne drzwi zewnętrzne są gwarancją bezpieczeństwa.

W obecnych czasach, kiedy coraz większą uwagę przykładamy do energooszczędności i ekologii, wybór odpowiednich drzwi do naszego domu staje się niezwykle istotnym tematem. Drzwi wejściowe odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz mieszkania i wpływają na poziom bezpieczeństwa jego mieszkańców. Dlatego warto zainwestować w drzwi o wysokiej jakości, trwałości oraz doskonałej izolacyjności. Właśnie takie są PORTA THERMO – drzwi zewnętrzne stalowe renomowanej polskiej marki, dostępne w jednym z 4 wyselekcjonowanych pakietów energooszczędnych.

Jakie drzwi wejściowe do domu wybrać?

Wybór odpowiednich drzwi wejściowych do domu może być trudnym zadaniem. Istnieje wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę, takich jak estetyka, trwałość, izolacyjność termiczna, bezpieczeństwo czy łatwość konserwacji. Wybrane drzwi powinny spełniać wszystkie te kryteria i jednocześnie odpowiadać indywidualnym potrzebom użytkownika.

0
Drzwi zewnętrzne są wizytówką całego domu.

Izolacyjność termiczna

Jednym z najważniejszych aspektów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając drzwi wejściowe, jest ich izolacyjność termiczna. Odpowiednie drzwi będą skuteczną barierą dla utraty ciepła zimą oraz chronić przed nadmiernym nagrzewaniem się latem. Drzwi stalowe zewnętrzne PORTA THERMO, dostępne z różnymi pakietami energooszczędnymi, są idealnym rozwiązaniem dla każdego. Posiadają one doskonałą izolację, która skutecznie redukuje straty ciepła, co przekłada się na oszczędności energii i komfort termiczny mieszkańców. Sekret termoizolacyjności drzwi PORTA THERMO i doskonałej jakości mieści się wewnątrz ich solidnej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji kompozytowej SolidTherm PORTA stworzyła drzwi o niskich parametrach przenikalności cieplnej, a dzięki temu wyższej energooszczędności. Materiał z którego wykonany jest kompozyt nie pochłania wilgoci i nie odkształca się przy wahaniach temperatury. Kompozyt nie ma też tendencji do odkształcania naroży drzwi, jak ma to miejsce w przypadku konstrukcji drewnianych po pewnym czasie użytkowania drzwi. Dzięki temu drzwi pozostaną szczelne na lata.

 Bezpieczeństwo

Drzwi wejściowe stanowią pierwszą linię obrony przed intruzami, dlatego tak ważne jest, aby były solidne i całkowicie odporne na włamanie. Drzwi PORTA THERMO zostały zaprojektowane właśnie z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców. Ich solidna konstrukcja, wielopunktowy system ryglowania oraz antywyważeniowe zawiasy zapewniają najwyższy poziom ochrony przed włamywaczami.

Estetyka

Wybierając drzwi wejściowe, warto zwrócić uwagę na ich wygląd oraz dopasowanie do stylu całego mieszkania. Drzwi zewnętrzne PORTA THERMO dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wykończonych na różne sposoby, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych preferencji estetycznych. Mogą być one eleganckim i funkcjonalnym elementem każdego domu – jego najlepszą wizytówką. Warto pamiętać, że wpływają na charakter całego budynku i dodają wyrazu jego elewacji.

0
. Warto dobrać takie drzwi, żeby pasowały zarówno do wnętrza domu, jak i elewacji budynku.

Trwałość

Drzwi wejściowe są narażone na działanie różnych czynników atmosferycznych, dlatego powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią im trwałość na lata. Drzwi PORTA THERMO są produkowane z użyciem nowoczesnych technologii i solidnych komponentów, co gwarantuje ich niezawodność oraz długotrwałe użytkowanie – dobrze prezentują się przez lata. To również dzięki temu, że są bezproblemowe w konserwacji oraz łatwe do utrzymania w czystości.

Ekologia

Dzięki profesjonalnemu szczelnemu, trójwarstwowemu ciepłemu montażowi drzwi PORTA THERMO staną się pionową izolacją termiczną. Uzyskana zwiększona szczelność, ma szalenie duże znaczenie przy budowie domów ekologicznych i pasywnych. Powoduje zmniejszenie śladu węglowego Twojego gospodarstwa domowego, poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło.

Inwestycja na lata

Jeśli szukasz trwałych, estetycznych, bezpiecznych i energooszczędnych drzwi zewnętrznych do swojego domu, przyjrzyj się ofercie PORTA THERMO z dowolnym pakietem energooszczędnym. To inwestycja na lata, która wpłynie zarówno na komfort, jak i na oszczędności w Twoim domu. Nie bez znaczenia jest też fakt, że drzwi PORTA THERMO są produkowane z dbałością o środowisko naturalne. A to dlatego, że marka PORTA stawia na zrównoważony rozwój i ekologię, co przekłada się na ekologiczne procesy produkcji i stosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska.