Fundusze europejskie flaga logotyp Rzeczpospolita Polska flaga Unia Europejska flaga logotyp

17 i 18 września XXVI Targi Budownictwa EXPO DOM w Hali PODPROMIE w Rzeszowie

Targi Budownictwa w Rzeszowie

Niewątpliwie jest to największe wydarzenie branży budowlanej na Podkarpaciu i jedno z wiodących w Polsce. Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz.

Swoją ofertę mogą zaprezentować m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

W ramach Targów EXPO DOM odbędą się: 

  • Targi OKIEN, DRZWI, BRAM I OGRODZEŃ

  • Targi ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII i C.O.

  • Targi ŁAZIENEK, KUCHNI I ARANŻACJI WNĘTRZ

  • Targi POKRYĆ DACHOWYCH

  • GIEŁDA DOMÓW I MIESZKAŃ

  • Targi DOMÓW NA ZGŁOSZENIE, MIKRO I MODUŁOWYCH

  • FESTIWAL OGRODÓW

Wydarzeniem towarzyszącym będą TARGI PRACY 

Celem wydarzenia jest prezentacja najlepszych rozwiązań dedykowanych wspomnianym wyżej branżom, integracja środowiska i wymiana doświadczeń przy zaangażowaniu najlepszych specjalistów.

0

„Zwiedzający podczas dwóch dni targowych będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą materiałów budowlanych i wykończeniowych. Będą specjalne promocje i rabaty. Na stoiskach producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych i wykończeniowych będzie można  zapytać o najnowsze rozwiązania, dotyczące energooszczędnych i praktycznych rozwiązań. Okna, drzwi, podłogi, urządzenia grzewcze - to produkty, które zawsze interesują zwiedzających, a na targach mogą na ich temat rozmawiać z fachowcami” – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała - Senior Project Manager z firmy MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie – organizatora targów.  

Targi Budownictwa EXPO DOM to z pewnością najważniejsze wydarzenie branży budowlanej we wschodniej Polsce.

Targi odwiedzane są przez profesjonalistów zajmujących się budowaniem, architektów, inżynierów, deweloperów, ale również wszystkich, którzy przystępują do własnej inwestycji.  

Przy szybujących cenach i problemach z dostępnością targi wydają się być naturalnym miejscem, które TRZEBA ODWIEDZIĆ jeśli zależy komuś na obniżeniu kosztów inwestycji i optymalnemu wyborowi. Wiele z produktów oferowanych na targach nie jest dostępnych w marketach a dzięki targom możemy je wszystkie poznać, zobaczyć, dotknąć w jednym miejscu i podyskutować o nich ze specjalistami.

 

0

Najlepsze rozwiązania aby obniżyć koszty energii i ogrzewania domu podczas targów EXPO DOM

Rewolucja w energetyce i kolejne postanowienia UNII EUROPEJSKIEJ w zakresie obniżania emisji CO2 oraz embargo na dostawy surowców z Rosji pompują ceny paliw i energii do coraz to nowych szczytów cenowych.

Rozwiązania oparte o Odnawialne Źródła Energii wydają się w tym momencie być nieuniknioną inwestycją zarówno dla nowobudowanych jak i istniejących budynków mieszkalnych. Jeszcze większa presja w tym względzie wymusza inwestycje w OZE na przedsiębiorcach.

Targi będą doskonałą okazją do poznania najnowszych rozwiązań obniżających rachunki za energię oraz ofert wiodących firm działających w segmencie OZE z regionu i Polski. 
Pomagamy w odbudowie Ukrainy!

Podczas targów planowana jest wizyta władz i instytucji oraz przedstawicieli firm handlowych i wykonawczych branży budowlanej z Ukrainy.

W programie spotkania i rozmowy prowadzące do nawiązania współpracy z polskimi przedsiębiorstwami w zakresie dostaw materiałów budowlanych i wykończeniowych, technologii i sprzętu niezbędnych przy realizacji odbudowy Ukrainy ze zniszczeń wojennych w infrastrukturze mieszkaniowej, drogowej, obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. 

To bezprecedensowa historyczna okazja dla firm z Regionu i z Polski do pozyskania klientów z Ukrainy do wieloletniej współpracy na wielu płaszczyznach!

0

Złoty Medal Targów Expo Dom

Firmy uczestniczące w targach EXPO DOM mogą ubiegać się o medale i wyróżnienia Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych produktów, które odznaczają się szczególnymi walorami jakościowymi, użytkowymi i estetycznymi.


Kontakt dla firm zainteresowanych zamówieniem stoiska ekspozycyjnego lub działań promocyjnych na targach:

tel: +48 515 897 364, e-mail: monika@targirzeszowskie.pl,
tel. +48 515 897 316, e-mail: aurelia@targirzeszowskie.pl
Więcej informacji na stronie: https://targirzeszowskie.pl/pl/expo-dom/

0